השתלות שיניים ממוחשבות - ד"ר שאדי עבדאללה

השתלות שיניים ממוחשבות

ללא חתכים וללא תפרים – השתלת שיניים דיגיטלית שחוסכת לך זמן וכאב.

השתל הדנטלי נועד להחליף את שורש השן בעקבות שיניים חסרות או במקרים בהם אין אפשרות אחרת מלבד ביצוע עקירה. מהם ההבדלים בין שיטת ההשתלה הרגילה ביחס לשיטת ההשתלה הממוחשבת? ומהם יתרונות שיטת השתלת השיניים הממוחשבת שבאמצעותה ניתן להגיע לתוצאות יפות ומדויקות ביותר ללא צורך בביצוע חתכים? ד"ר שאדי עבדאללה שמשלב מכשור דיגיטלי חדשני במרפאתו משיב.

היי, אני ד"ר שאדי 🙂

אני מנהל מרפאת שיניים דיגיטלית מתקדמת בת"א. כדי שאוכל לבדוק את התאמתך לטיפול 
אני זקוק למספר פרטים…

צפו בהמלצות של מטופליו של ד''ר שאדי

"הוא נטה בי רוגע נפשי כזה חזק, אמרתי שאני אנסה אותו". צפו במטופלים של ד"ר שאדי, שנכנסו למרפאה מפוחדים וד"ר שאדי עזר להם למצוא את השלווה הפנימית שלהם כדי לעבור השתלת שיניים ממוחשבת בהצלחה וברוגע.

חני שלום, בת 50 הגיעה למרפאתו של ד"ר שאדי דרך המלצת חבר. במשך שנים חני דחתה טיפולי שיניים בגלל חרדה דנטלית. ד"ר שאדי לדבריה מיוחד במינו, מעבר לחברות שנוצרה, היא מספרת שהרגישות והעדינות שלו, עזרה לה להתגבר על החרדה הדנטלית שסבלה ממנה במשך שנים ארוכות.

מהם ההבדלים בין השתלת השיניים הרגילה לבין השתלת השיניים הממוחשבת?

בראשית דבריי אדגיש כי שתי שיטות ההשתלה מבוססות על שתל דנטלי שמחליף את שורש השן כדי להחליף שן רקובה שיש לעקור או כדי להחדיר שתל לאזור מחוסר שיניים שנדרש לשיקום. בשתי שיטות ההשתלה אנחנו מחדירים את השתל אל תוך הלסת במטרה להחליף את שורש השן ועל השתל עצמו אנחנו מרכיבים שן אשר מחליפה את כותרת השן ששימשה את המטופל בעבר. בדרך זו אנחנו משחזרים ומשקמים את האזור כדי שהמטופל יתפקד טוב יותר, יאכל מאכלים שונים ללא הגבלה, יהגה אותיות היטב, וייהנה מאסתטיקה טובה שגם מונעת בין היתר את הנזקים הנובעים ממחסור בשיניים כמו שיניים שמתעקמות, שיניים שזזות ואובדן עצם.

עם זאת השתלת שיניים ממוחשבת נעשית ברמה מתקדמת יותר משום ששיטה זו משלבת מידע דיגיטלי חיוני עוד בטרם ביצוע פעולת ההשתלה. המידע הדיגיטלי כולל צילום סיטי ללסתות – של המטופל וסריקה אינטרה אוראלית לחלל הפה שמחוברת לתוכנה במחשב במטרה לתכנן את מהלך ההשתלה באופן ממוחשב וכמובן לצורך בחירת השתלים.

לבדיקת התאמה

או התקשרו ל-

מה כולל שלב הצילום וכיצד המידע משפיע על אופן ביצוע השתלת השיניים?

שלב הצילום כולל צילום סי טי ופנורמי. צילום הסי טי כולל את הלסתות, העצמות והאיברים הפנימיים סביבם ותוצאותיו מועברות לסריקה דיגיטלית במחשב. הממצאים המדויקים שהתקבלו מאפשרים לנו לתכנן את השתלים, בצורה מדויקת ולשם כך אנחנו נעזרים בתוכנה.

תהליך זה משקלל נתונים שמשפיעים על סוג השתל וסוג השיקום שייבחר לצורך ביצוע ההשתלה כמו: כמות העצם, צפיפות העצם ואיכות העצם, כך שהתכנון המדוקדק מאפשר לנו למקם את השתלים במקום המיטבי ביותר לצורך השיקום ולצורך אחיזת הכתרים, הגשר ואף אחיזה של לסת שלמה שעשויה להיות מורכבת על גבי השתלים".

י.י., תל אביב
סוג טיפול: טיפול שיניים במטופל חרד
קרא עוד
''שירות מקצועי מעולה. טיפול יסודי ואיכותי מתווספים לזה קליניקה נעימה וסייעת נהדרת. שאדי סבלני רגוע מסביר הכל ונותן טיפול נפלא, למישהי שכמו רבים (ואולי גם קצת יותר) מפחדת מרופא שיניים (תכלס, מאוד) מההתחלה גם בבדיקה וגם בטיפול השרה רוגע והיה קשוב בצורה מדהימה. מגיעה היום רגועה ומחויכת לטיפול . ממליצה בחום להגיע לטיפול ולחוששים מרופא שיניים זו ממש חוויה מתקנת".
יפעת הראל, תל אביב
סוג טיפול: השתלת שיניים מונחית מחשב
קרא עוד
''מהרגע הראשון שנכנסים למרפאה כבר מרגישים בתחושה מרגיעה ועוטפת! דר שאדי קודם אדם מאוד מיוחד ומרשים. בנוסף, הוא נעים ואמיתי, אחד שיגיד את הכל בפנים. מרגישים שאפשר לסמוך עליו ללא ספק! האווירה במרפאה שונה מכל מרפאה אחרת שבה ביקרתי. הן מבחינת הצוות המסור שמלווה אותו ומקפיד עד לפרט הכי קטן והן מבחינת העיצוב המוקפד, שנותן תחושה של בית חם. הכי מודה שהגעתי לקונפידנט. ממליצה! ממליצה! ממליצה!".
עליזה לנקרי, באר שבע
סוג טיפול: השתלת שיניים ביום אחד
קרא עוד
''ממליצה בחום!!!!! מקצועי ,אמין, רגיש אני מגיעה אליו במיוחד מבאר שבע עד תל אביב אפילו בגשמים"
חפשי גנון עדן, תל אביב
סוג טיפול: שיקום הפה | כתרי זירקוניה | טיפול שורש
קרא עוד
''מהרגע הראשון שנכנסתי למרפאה של ד"ר שאדי הבנתי שאני בידיים טובות. השילוב המנצח בין מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לבין אנשים אכפתיים ונעימים. המרפאה של ד"ר שאדי היא מרפאת השיניים המקצועית ביותר שיצא לי ללכת אליה. ולכן, הוא רופא השיניים שלי מאז שהגעתי למרפאה שלו. ד"ר שאדי הוא בן אדם מדהים. תמיד מסביר פנים, עם חיוך ורואים שאכפת לו מהמטופלים שלו. ד"ר שאדי מסביר על כל התהליך מא' ועד ת'. רק כשהכל ברור- הוא מתחיל בטיפול. השקיפות אצלו זה הדבר שמאפיין אותו ואת המרפאה. הוא עשה לי צילום כולל של השיניים ואמר לי מה הבעיות שצריך לטפל בהן בזה הרגע ואילו בעיות צריך לעקוב אחריהן. הוא בנה לי תכנית טיפולים והצעת מחיר מסודרת. אני מרוצה מהתוצאה, מהשירות ואין ספק שזה כיף למצוא רופא שיניים שאפשר לסמוך עליו. וכל זה, בלי כאב. תודה ד"ר שאדי ולכל צוות המרפאה. אתם מדהימים"
שרלי כהן, תל אביב
סוג טיפול: טיפולי שיניים אסתטיים - אסתטיקה דנטלית | כתרי וגשרי חרסינה | שיקום על גבי שתלים | בניית עצם סביב שיניים (רגנרציה פריודונטלית)
קרא עוד
''ד"ר שאדי עבדללה, רופא מקצועי, יורד לפרטים, מתעניין לאחר כל טיפול, עוקב ומתקשר בכל עת לדעת איך הרגשתי, הגיע ביום חג בשעת ערב למרפאה בכדי לפגוש אותי ולתת לי תרופות לשיכוך כאבים. אדם מסור ערכי. ולפניי הכל בן אדם מצוין."
טל אלמגור, תל אביב
סוג טיפול: שתלים דנטליים | עקירות כירורגיות
קרא עוד
''אני מטופלת אצל ד״ר שאדי מזה כשנה. בין היתר גם עברתי טיפולים כירורגים מורכבים. ד״ר שאדי הוא רופא מקצועי, אמין, מעודכן, אדיב, סבלני ואנושי. המרפאה שלו מצוידת ברמה הגבוהה ביותר. ממליצה מכל הלב😊"
הקודם
הבא

לבדיקת התאמה

או התקשרו ל-

מהי הבחירה החשובה ביותר שנעשית בתהליך ההשתלה הממוחשב וכיצד מבוצעת ההשתלה בפועל?

חשוב שבסיס השתל יותאם על פי השיקום כמו כן, יש חשיבות רבה למיקום השתל במקום הנכון ובזווית הנוחה היכן שישנה עצם איכותית יותר שמספקת רמת בטיחות גבוהה יותר. לאחר שמסתיים שלב התכנון אנחנו מדפיסים סד אשר מותאם לחלל הפה של המטופל, שבמועד ההשתלה מוכנס לפה ומונח על לסת השיניים או על השיניים ודרך הפתחים בסד אנחנו מכניסים את השתל בתהליך מונחה מחשב, שמספק לנו ראייה טובה יותר ודיוק ברמה הגבוהה ביותר שיש כיום.

ציינת קודם לכן מספר יתרונות כמו דיוק ורמת בטיחות גבוהה, אילו יתרונות נוספים יש לשיטת השתלת השיניים הממוחשבת?

"אכן שיטת השתלת השיניים הממוחשבת מאפשרת להגיע לרמת דיוק גבוהה מאוד שהיא מעל ומעבר לעבודת "היד החופשית" בפתיחת החניכיים על פי ראיית הרופא וזאת בזכות התכנון המוקפד" מציין ד"ר שאדי עבדאללה: "אנחנו יודעים בדיוק מדוע נבחר השתל המסוים להשתלה, באילו זוויות הוא ימוקם, היכן ומה המרכיבים השיקומיים שיונחו עליו, אך מעבר ליתרונות אלו מדובר על שיטה מהירה יותר מהשיטות המסורתיות, הן במשך זמן ההשתלה והן במשך זמן ההחלמה וזאת משום שבשיטה זו אין חתכים בחניכיים ואין תפרים".

"נוסף לכך באמצעות שיטת ההשתלה הממוחשבת אנחנו יכולים להרכיב את כל השיקום כתר או גשר, ואף לסת שלמה ולקבל תוצאות מותאמות יותר, ייחודיות יותר למטופל וכמובן כפי שציינתי מבלי להתפשר על בטיחות התהליך. התהליך נוח יותר, קל ומהיר יותר וכך גם ההחלמה".

באילו מקרים היית ממליץ על שיטת השתלת השיניים הממוחשבת?

אנחנו נעזרים בשיטת ההשתלה הממוחשבת כדי להיות מותאמים ומדויקים ביותר והתוצאות מיטביות בהתאם. בשיטה זו אנחנו לא פותחים את החניכיים והטיפול עדין יותר עבור המטופל. רמת הבטיחות בשיטת השתלת השיניים הממוחשבת היא מעל ומעבר – אין פגיעה בכלי דם, עצבים וסינוסים – בפרט כאשר השיקום מבוסס על שתל קצר, זווית חדה או במקרים של עצם גבולית.

ד"ר שאדי עבדאללה, מנהל המרכז לרפואת שיניים ואסתטיקת הפה בצפון תל-אביב. המציע טיפולי שיניים מורכבים בטכנולוגיה חדשנית ובמקצועיות ללא פשרות. ד"ר שאדי הוא בוגר לימודי רפואה בעל רישיון ישראלי וכן בוגר לימודי תואר שני ברפואה אסתטית מטעם King’s College שבלונדון, מרפאתו של ד"ר שאדי פועלת משנת 2018 ומציעה מגוון רחב של טיפולים בטכנולוגיה מתקדמת. לרבות השתלות דנטליות, שיקום שיניים על גבי שתלים, ציפויים וכתרים אסתטיים וטיפולים נוספים, אשר מאפשרים לשמור על שיניים בריאות לאורך זמן. המרפאה עובדת עם מיטב המעבדות, ודוגלת בשירות אישי ואיכותי לכל מטופל.

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​